Wykaz Członków Rad Mieszkańców Osiedli
Wybory maj 2023 r.
Kadencja 2023-2026
ADMINISTRACJA NR 1
Osiedle ,,1000- Lecia III etap”
Lp. | Nazwisko i imię | Funkcja |
1 | Klimiuk-Głuchowska Monika | PRZEWODNICZĄCA |
2 | Kozak Marian | Zastępca PRZEWODNICZĄCEJ |
3 | Durka Żaneta | SEKRETARZ |
4 | Kordylas Leszek | Członek |
5 | Dąbrowa Mirosława | Członek |
Osiedle ,,1000 Lecia”II etap
Lp. | Nazwisko i imię | Funkcja |
1 | Jarząb Zbigniew | PRZEWODNICZĄCY |
2 | Mroczek Piotr | Zastępca PRZEWODNICZĄCEGO |
3 | Kisielińska Elżbieta | SEKRETARZ |
4 | Lęgas Henryk | Członek |
5 | Protasiuk Krystyna | Członek |
Osiedle ,,Błonie, Czerwonego Krzyża”
Lp. | Nazwisko i imię | Funkcja | |
1 | Sawicki Mirosław | PRZEWODNICZĄCY | |
2 | Skwierczyńska Elżbieta | Zastępca PRZEWODNICZĄCEGO | |
3 | Dziwulska Elżbieta | Sekretarz | |
4 | Rżysko-Soszyńska Izabela | Członek | |
5 | Lamert Marian | Członek |
ADMINISTRACJA NR 2
Osiedle ,,Młynarska- Wyszyńskiego”
Lp. | Nazwisko i imię | Funkcja |
1 | Niedziółka Jan | PRZEWODNICZĄCY |
2 | Kamiński Wojciech | Zastępca PRZEWODNICZĄCEGO |
3 | Pazura Zbigniew | SEKRETARZ |
4 | Rodak Przemysław | Członek |
5 | Durka Leszek | Członek |
6 | Dmowska Janina | Członek |
Osiedle ,,Ogrody”
Lp. | Nazwisko i imię | Funkcja |
1 | Jagiełło Ewa | PRZEWODNICZĄCA |
2 | Sikorska Teresa | Zastępca Przewodniczącej |
3 | Chyb-Konopczyńska Ewa | SEKRETARZ |
4 | Borkowska Katarzyna | Członek |
5 | Gomółka – Kamińska Anna | Członek |
6 | Więckiewicz Anna | Członek |
Osiedle ,,Orlicz- Dreszera”
,
Lp. | Nazwisko i imię | Funkcja |
1 | Szołucha Helena | PRZEWODNICZĄCA |
2 | Łyszkiewicz Agnieszka | Zastępca PRZEWODNICZĄCEJ |
3 | Grams Marzena | SEKRETARZ |
4 | Narwojsz Robert | Członek |
5 | Jusińska Dorota | Członek |
6 | Pawlak Andrzej | Członek |
7 | Dąbrowska Sylwia | Członek |
Osiedle ,,Kiepury, Czackiego i Reymonta”
Lp. | Nazwisko i imię | Funkcja |
1 | Knapiuk Wioletta | PRZEWODNICZĄCA |
2 | Demiańczuk Beata | Zastępca PRZEWODNICZĄCEJ |
3 | Sadokierska Izabela | SEKRETARZ |
4 | Fiuk Leszek | Członek |
5 | Korneć Radosław | Członek |
5 | Siwiec Zdzisława | Członek |
ADMINISTRACJA Nr 3
Osiedle ,,Warszawska” I etap
Lp. | Nazwisko i imię | Funkcja |
1 | Jurczak Jacek | PRZEWODNICZĄCY |
2 | Woźniakowski Rafał | Zastępca PRZEWODNICZĄCEGO |
3 | Gryczewska Irena | SEKRETARZ |
4 | Kosiorek Jerzy | Członek |
5 | Zowczak Jadwiga | Członek |
6 | Kasjanowicz Maria | Członek |
7 | Wierzbicka Lidia | Członek |
Osiedl ,,Warszawska” II etap
Lp. | Nazwisko i imię | Funkcja |
1 | Borkowska Bożena | PRZEWODNICZĄCA |
2 | Dobrowolski Dariusz | Zastępca PRZEWODNICZĄCEJ |
3 | Krupińska Grażyna | SEKRETARZ |
4 | Dobrowolska Ewa | Członek |
5 | Demczenko Zuzanna | Członek |
Osiedle ,,Roskosz”
Lp. | Nazwisko i imię | Funkcja |
1 | Tomaszewski Krzysztof | PRZEWODNICZĄCY |
2 | Ksionek Stanisław | Zastępca PRZEWODNICZĄCEGO |
3 | Długosz Teresa | SEKRETARZ |
4 | Kołodziejczyk Jerzy | Członek |
5 | Buta Jacek | Członek |
Osiedle ,,Nad Zalewem”
Lp. | Nazwisko i imię | Funkcja |
1 | Niedziółka Janusz | PRZEWODNICZĄCY |
2 | Masiak Barbara | Zastępca PRZEWODNICZĄCEGO |
3 | Rutkowska Jadwiga | SEKRETARZ |
4 | Mroczek Agnieszka | Członek |
5 | Wyczółkowska Celina | Członek |